Добро пожаловать
Вход

Daily Love Story - Nuk dua t'i ndaj me publikun, Ariana: Arsyet e eliminimit i dime une me Saimirin

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Смотреть русские мелодрамы
5 Просмотры

Описание

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan
Konkurrentja Ariana Shabani, e cila u eliminua në natën e 9-të të spektaklit Love Story në TV klan, ka folur para se të ngjitej në skenë, për mënyrën se si e mendon ajo jetën bashkëshortore.

“Ta dijë mirë motra e tij”, çfarë deklaroi Ariana para eliminimit

Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, Ariana ka treguar nëse do i pëlqente të jetonte me prindërit e partnerit dhe se çfarë do të bënte nëse do të kishte një ditë me Saimirin.

Veç të tjerash ajo është pyetur edhe për “amanetin” e motrës së 33-vjeçarit në klipin prezantues, teksa është shprehur se nëse Saimiri do t’i kishte dhënë më shumë mundësi , do të ishte kujdesur për të më shumë se askush tjetër.

Nëse ti dhe Saimiri do të ishit vetëm në shtëpi për 24 orë, çfarë do të bënit?

Do të doja të bënim diçka ndryshe nga jeta e përditshme. Nëse do ishim në shtëpi do të kërcenim, do të doja që të darkonim që të njihte ai botën time dhe të shikonim ndonjë film.

Ariana për Saimirin: Nuk më dha mundësinë të…

Ariana u shpreh e lumtur që veç të tjerash ka njohur edhe vajzat me të cilat është bërë mikesha.

Madje Enxhëll, Suela dhe Flavia i kishin dhënë trëndafilat e tyre.

“Jam shumë e lumtur që kam njohur kaq shumë vajza që këtu në Love Story që më kanë dhënë shumë dashuri dhe do më marri shumë malli. Trëndafilat mi kanë dhënë Flavia, Suela dhe Enxhëll.

Jam shumë e qetë, e prisja eliminimin për disa arsye. Janë disa arsye që vetëm unë dhe ai i di dhe nuk dua t’i ndaj me publikun. Unë kam këtu gati dy muaj, nuk është se kisha vetëm pëlqim, ai nuk ma ka dhënë mundësinë që të njihte botën time dhe kjo ishte e gjitha.

Më kanë mbetur shumë gjëra peng që dua t’ia them, por nuk do i them, në mënyrë që nesër pasnesër ta kuptojë vetë çdo gjë. Kaq!

“ Kishte vetëm tërheqje fizike…”, çfarë thanë vajzat pasi Saimiri eliminoi Arianën

Ndërkohë, konkurrentet e tjera kanë folur në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, për eliminimin e saj.

Madje ato kanë dhënë edhe nga një mesazh për bukuroshen 27-vjeçare.

Xhesi: Nuk e prisja por janë gjëra që ndodhin, secila do ikim një nga një deri në fund. Saimiri e tha përse e mori vendimin për ta eliminuar Arianën, tha që kishin kimi në nivel fizik. Ariana është një vajzë shumë e ëmbël, e dashur, është sjellë gjithmonë mirë me secilën nga ne. I uroj gjithë të mirat se kam kuptuar që ka një zemër të mirë dhe i meriton të gjitha.

Meri: Sinqerisht nuk e prisja. Mendova diçka tjetër, nuk më erdhi mirë por kjo është gjë që do ndodhi çdo javë. Nuk kemi pse të qajmë këtu për njëra-tjetrën se i bie të rrimë këtu të gjitha. Arianës i uroj shumë fat dhe suksese.

Enxhëll bën deklaratën e fortë: Nuk do pranoj ta pu

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика